Përshkrimi i Pronës

Ipet me qira Banesa 2+1 në rrugën Muharrem Fejza // Prishtinë

Renditja:

Sallon dhe kuzhine,
2 dhoma gjumi
banjo dhe ballkon
Çmimi:350€ + depoziti lëshohet për kontratë 1 vjeçare


📞 +383 44 117 118 Viber, WhatsApp
#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banesemeqira #banese #apartment #qira#Prishtine

Detajet e Pronës

Referenca: PRO21
Lloji: Apartment
Statusi Used
Website Views 196