Përshkrimi i Pronës

Banesa gjendet pas QKUK ne kompleksin Andrra.
Renditja: Salloni me kuzhine dhe ballkon, dy dhoma gjumi, banjo, tualet.
Kati: 2, me dy ashensor.
Sip: 92m2.
Ngrohja elektrike me kalda Viessman
Parakontrata te noteri.

046 117 118
044 117 118

Detajet e Pronës

Referenca: PRO12
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 79