Përshkrimi i Pronës

Shitet PentHouse 125m2 ne qender te Mitrovice, PentHouse eshte ne katin e 6 dhe eshte e mobiluar nga brenda, banesa i ka dokumentat ne menyr te rregullt.

Redintja:

Sallon dhe Kuzhine

Detajet e Pronës

Referenca: PRO293
Lloji: Penthouse
Statusi New
Website Views 128