Property Description

Shitet PentHouse 125m2 ne qender te Mitrovice, PentHouse eshte ne katin e 6 dhe eshte e mobiluar nga brenda, banesa i ka dokumentat ne menyr te rregullt.

Redintja:

Sallon dhe Kuzhine

Property Details

Reference: PRO293
Type: Penthouse
Status New
Website Views 29