Përshkrimi i Pronës

Lëshohet banesa 1+1 me qira te flamurat në Vushtrri 🏢 🏳

Kodi: PRO 211

Renditja:

▪ Sallon me kuzhinë
▪ 1 dhomë gjumi
▪ Banjo dhe ballkon
▪ Kati i 7 me lift

ℹ Lëshohet për çifte dhe familjarë me kontratë 1 vjeçare.

💰 Çmimi: 225€+225€ depoziti nuk diskutohet


📞 044 484 902
+383 44 117 118 Viber & WhatsApp


#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banesameqira #apartment #apartmentforrent #rent #dardania #xhamiaere #FusheKosove

Detajet e Pronës

Referenca: PRO211
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 112