Përshkrimi i Pronës

Shiten banesat 3+1 në lagjen Kodrina 🏢

Kodi: PRO210

Renditja:

Banesa 1: ⤵

▪ Sip.115m2
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 3 dhoma gjumi
▪ 2 banjo dhe depo
▪ Ballkon
▪ Kati i 2 me lift
▪ Kontrata te noteri
▪ Përfundon në fund të vitit 2024.


Banesa 2: ⤵

▪ Sip.139m2
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 3 dhoma gjumi
▪ 2 banjo dhe depo
▪ Ballkon
▪ Kati i 2 me lift
▪ Kontrata te noteri
▪ Përfundon në fund të vitit 2024.

⏹ 💰 Çmimi: 1080€/m2


📞 +383 44 117 118
+383 46 117 118 Viber & WhatsApp


#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #shitetbanesa #apartment #apartmentforsale #sale #tregtia #kodrina #FusheKosove

Detajet e Pronës

Referenca: PRO210
Lloji: Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 285