Përshkrimi i Pronës

Banesë për qira në Lagjen e Muhaxherëve

Lëshohet banesa me qira në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.
Banesa posedon një dhomë gjumi, dhoma e ditës, dhe banjo, gjendet në katin e parë, dhe është e mobiluar komplet.
Lëshohet vetëm për familjar apo çift.

Cmimi: 300 Euro + Depozit.

046 117 118 Viber & Whatsapp.

Demiri Real Estate.

Detajet e Pronës

Referenca: PRO209
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 194