Përshkrimi i Pronës

Zyra me sipërfaqe 130m² ndodhet në Tophane, në rrugën “Kadri Gjata” ne katin e 8, me orientim nga jugperëndimi.
​Është tërësisht funksionale, e gatshme për shfrytëzim, me një renditje të këtillë: tri hapësira pune dhe nje tualet.
​Ndërtesa ku ndodhet zyra ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.

📞046117118

Cmimi:600 euro + Depoziti.

Detajet e Pronës

Referenca: PRO128
Lloji: Office
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 729