Përshkrimi i Pronës

Shitet banesa 3+1 në lagjen Dardania 108m²

#Shitet #banesa në Fushë Kosovë, afër ambulantes se re rruga Amir Elmazi 150m largësi nga shkolla Mihail Grameno (aneksi i ri):

- Sipërfaqja 108.5 m²
- Kati 6
- Dhoma ditës me Kuzhinë
- 3 Dhoma gjumi
- Depo (shpaiz)
- Banjo
- WC
- Teras

ID: FK149 (kodi/shifra e pronës)

- Çmimi: 690€ për m².

Objekti sapo ka përfunduar dhe parakontrata bëhet te noteri.

049 117 118 - 044 117 118
E-mail: [email protected]

Detajet e Pronës

Referenca: PRO24
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 284