Përshkrimi i Pronës

Banesa me qira dydhomëshe te xhamia e re // Fushë Kosovë


Kodi:PRO14

Renditja:

Sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
Banjo dhe ballkon
Shpajz

Leshohet me kontratë 1 vjeçare

📞+383 44117118

Detajet e Pronës

Referenca: PRO14
Lloji: Apartment
Statusi New
Website Views 292

demiri.property_location