Përshkrimi i Pronës

Shitet banesa në Tophane, Prishtinë

📍Rruga Meto Bajraktari, tek Hotel Garden.

✅ Banesa gjendet në katin e 6, me 68m2.

E mobiluar tërësisht me mobilje të bukura dhe kualitet.
Me renditje paradhoma, salloni me kuzhine, ballkon të mbyllur me dritare, banjo. Dhoma e gjumit me ballkon të mbyllur, dhe depo.
Banesa për momentin nuk ka ende fletë poseduse.

📞 Kontakt - 046 117 118.

Detajet e Pronës

Referenca: PRO10
Lloji: Apartment
Statusi Refurbished
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 373

Karakteristikat

City Center