Përshkrimi i Pronës

🔶Penthouse Zyre - Shitet dhe me qira në kalabri // Prishtinë 🏢

Kodi: K101/ PRO6

Renditja:

✅Ipet me qira penthouse ne emshir te banesat e lesnës.
✅255m² banim dhe 460m² terras/oborr.
✅Poashtu ka dy garazha.
✅Kati 8.

🔴Çmimi: 1600 euro / + depoziti ne vlerë të qirasë.
⏹ Çmimi i shitjes 540.000 €

Na kontaktoni për takime:
📞 +383 44 117 118 Viber & WhatsApp

Detajet e Pronës

Referenca: PRO6
Lloji: Penthouse
Statusi Used
Website Views 2182