Përshkrimi i Pronës

Shitet Villa në Zhegër të Gjilanit ⛺

Kodi: PRO374

Villa gjindet në Zhegër i cili është një fshat i Gjilanit, ka pamje shumë të mirë, nuk ka afër asnjë villë tjetër që do të thotë se privatësia është në maksimum,
Pranohet edhe kompenzim deri në gjysmën e vlerës së villës si ndonjë veturë apo diçka tjetër.
Villa ka 120m² me një oborr mjaft të madh me një siperfaqe 18 ari. Ndërsa çmimi është 70,000 mund të diskutohet.

Renditja:⤵
▪ Dhoma e ditës
▪ Dhoma e gjumit
▪ Banjo
▪ Dhe nënkulmi
💰 Çmimi: 70,000€

Nr. Kontaktues:
📲 044 117 118
📲 044 117 120#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #shitet #shiten #pershitje #villa #Zheger #Gjilan #Kosove

Detajet e Pronës

Referenca: PRO374
Lloji: Villa
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 49