Përshkrimi i Pronës

Ofrohet banesa me qira 2+1 në Fushë Kosovë afër Aztech dhe Giffit, Fushë Kosove

Kodi: PRO372

Renditja:
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 2 dhoma gjumi
▪ banjo
▪ Kati i 3️⃣, me lift

💰 Çmimi:200€ + 200€ depoziti

Kontaktoni në
📲 044 117 118 Viber & Whatsapp
📲 049 117 118

#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #apartment #banese #qira #rent #spitali #FusheKosove #Prishtine #Kosove

Detajet e Pronës

Referenca: PRO372
Lloji: Banesë
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 65