Përshkrimi i Pronës

Ofrohet për shitje banesa me çmim të volitshëm dhe lokacion të mirë. Ndërtimi është kryer, suvatimi është në fazën e përfundimit. Pritet të dorëzohet më së largu në dhjetor in shaa Allah. Banesa është në një lokacion të mirë, mbrapa pompës shell në Vushtrri.

📐 Sip: 188.7mÂČ.

Renditja:
â–Ș Salloni me ballkon, kuzhina,
â–Ș 3 dhoma gjumi, banjo, đŸšŸ, depo.
â–Ș Kati:7ïžâƒŁ (i fundit) me dy ashensorĂ«.

Çmimi: 67,660€ (570 €/mÂČ).

Caktoni termin:
044 117 118
048 117 120

#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #vushtrriarealestate #shitet #shitetbanesa #banesa #Vushtrri

Detajet e Pronës

Referenca: PRO369
Lloji: Banesë
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 109