Përshkrimi i Pronës

Ofrohet banesa me qira në Rrugën Hamdi Grajçevci, Fushë Kosovë

Kodi: PRO368

Renditja:
▪ Sip.90 m²
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 2 dhoma gjumi
▪ Banjo, depo dhe ballkon
▪ Kati i 5️⃣, me lift
⏹ Çmimi: 250€+250€ depoziti


Kontakt:
? 049 117 118
? 044 117 118
#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banese #banesa #qira #perqira #meqira #dardania #FusheKosove

Detajet e Pronës

Referenca: PRO368
Lloji: Banesë
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 73