Përshkrimi i Pronës

Ofrohet banesa 1+1 me qira në Fushë Kosovë te Semaforat te shkolla Mihajl Grameno

Kodi: PRO367

Renditja:
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 1 dhomë gjumi
▪ Banjo
▪ Kati i 4️⃣, me lift me pamje nga rruga
▪ E përshtatshme dhe preferohet për çift.
⏹ Çmimi: 200€+200€ depoziti

Kontakt:
? 049 117 118
? 044 117 118

#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banese #banesa #qira #perqira #meqira #vivafresh #semaforat #FusheKosove

Detajet e Pronës

Referenca: PRO367
Lloji: Banesë
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 67