Përshkrimi i Pronës

✨ Shitet banesa me fletëposeduese në Fushë Kosovë

Kodi: PRO365

Renditja:
▪ Sip. 72m²
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 2 dhoma gjumi
▪ Banjo, ballkon dhe depo, me klimë.
▪ Kati, i 3️⃣ me 2️⃣ ashensora
▪ Me pamje nga jugu
▪ Me fletëposeduese (shiten me mobilje)
⏹ Çmimi : 63.000€

Një thirrje larg pronës tuaj, na kontaktoni për termine.


Nr. Kontaktues:
049 117 118 Viber & WhatssApp
044 117 1118 Viber & WhatssApp


#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banese #banesa #shitet #pershitje #xhamiaere #Eliabi #FusheKosove #diaspora #Prishtine

Detajet e Pronës

Referenca: PRO365
Lloji: Banesë
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 228