Përshkrimi i Pronës

Shitet banesa 95.26m² te rruga C ne Prishtin. Banesa eshte ne katin e 4 me lift, eshte dy dhomshe dhe eshte me pamje nga rruga C. Banesa i ka te gjitha dokumentat ne rregull dhe eshte e gatshme per banim ne muajin gusht.

Renditja:

Sallon dhe Kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Depo
1 Ballkon
Kati 4, me lift
Çmimi: 1150€

Nr. Kontaktues:
048 117 120

Detajet e Pronës

Referenca: PRO298
Lloji: Banesë
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 65