Përshkrimi i Pronës

Ofrohet banesa me qira 3+1 në Fushë Kosovë objekti Miri te market Iffi's

Kodi: PRO291

Renditja:
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 3 dhoma gjumi
▪ Banjo dhe 🚾
▪ 2 Ballkona
▪ Kati i 7️⃣, me lift
▪ Cmimi:220€ + 220€ Depoziti

Kontakt: 046 117 118 – 049 809 809. Viber & WhatssApp

Demiri Real Estate.

Detajet e Pronës

Referenca: PRO291
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 36