Përshkrimi i Pronës

Shitet banesa 87.9m2 te Emona Center afer te Flamurat ne Vushtrri. Banesa eshte ne katin e 8 me lift, banesa ka nje pozicion shume te mire duke i pasur afer: Spitalin, Shkollen, Sheshin, Magjistralen etj.

Renditja:

Sallon dhe Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Depo
1 Ballkon
Kati 8, me lift
Cmimi: 50,000€

Nr. Kontaktues:
048 117 120

Detajet e Pronës

Referenca: PRO287
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 37