Property Description

Banesë ekskluzive me qira në Lagjen e Muhaxherëve - Prishtinë

Banesa gjendet në rrugën Ali Kelmendi, në katin e 8, posedon dy ashensor.
Me një dhomë gjumi, dhoma e ditës me kuzhinë, banjo, depo dhe ballkon.
Banesa është e sapo mobiluar, me kujdes dhe shije, është ndërtim i ri, dhe posedon garazhë personale dhe depo.

Cmimi:450€ + Depozit. I pa negociushëm.

Kontakt:046 117 118 - 049 809 809.

Demiri Real Estate.

Property Details

Reference: PRO297
Type: Banesë
Status New
Bedrooms 1
Baths 1
Living room 1
Website Views 33