Property Description

Shtëpi për shitje në lagjën Washington Residence – Arbëri, Prishtinë

Lagja Washington Residence është afër përfundimit të aneksit, në këtë lagje do të ketë hapësira të fitnesit, hapësira SPA, ngrohje në trotuar, dhe gjelbrim dhe infrastrukturë të përkryer.
Shtëpia gjendet në fillim të lagjes, dy katëshe, me garazhë të hapur dhe oborr, dhe me renditje si vijon:

Kati I parë:
Dhoma e ditës, dhomë gjumi, dhe banjo.

Kati I dytë:

3 dhoma të gjumit, 2 banjo, dhomë e garderobës, dhe 2 ballkona.
Total 300m2.

Dokumentacioni me Noter.

Cmimi:350000€.

Kontakt: 046 117 118 – 049 809 809.

Demiri Real Estate.

Property Details

Reference: PRO292
Type: House
Status New
Bedrooms 4
Baths 3
Living room 1
Website Views 47