Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Zyre me qira te kafet e vogla | Q246

€380/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Zyre me qira te kafet e vogla | Q246

►Kodi: Q246

►Sallon
►2 Dhoma
►2 Banjo
►Ballkon
►Kati 3 me dy lifta
►Siperfaqe: 84 m2
►Lokacioni: Te Beka Market

►Çmimi: 380 €

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin