Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Zyre me qira perball Hotel Grand (Q233)

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa, Zyre

Pershkrimi i Prones

Zyre me qira perball Hotel Grand (Q233)

►Kodi: Q233

►Banesa eshte e renovuar dhe e destinuar per zyre .

►Posedon: Hapesir per zyre , banjo , ballkon , kati 2

►Siperfaqe: 40 m²

►Çmimi: 350 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin