Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Shitet banesa ne Qender te Vushtrrise

€29 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Qender te Vushtrrise, 200 metra afer parkut ngjitur me banesen me xhama pas stadiumit.
Banesa ka 54 m2 NETO dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa eshte ndertim i vjeter. Dy objektet dykateshe.
►Renditja:
♦2 Dhoma Gjumi
♦Kuzhine
♦Dhome dite
♦Banjo (vetem banjo eshte e parinovuar)
♦Shpajz
♦Koridor
►Çmimi: 29 mij me mobilje 27 mij pa mobilje

048 117 113

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin