Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Lshohet me Qera Dyqani ne Vushtrri te rruga e ish potokut

€450/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Lokale

Pershkrimi i Prones

>Kodi i shpalljes :Vl01

> Adresa : gjendet te spitali me saktesisht menjehere rruges te ishpotoku te taxixtat ka hymje ne dy anete 

> Bisnese: i pershtatshem per bisnese prodhuese si psh dyer-dritare dhe veprimtari artizanale 

>sip: 175m/2

> Lokacioni satelitor:

> Kontrata: 1 vjeqare dhe me shum  mvaret nga marrveshja 

> i gatshem per bisnes  posedon edhe kamerat e monitorimit qe vjen brenda qmimit te qeres

 

 

> Kontakti: 048117113

[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin