Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Veternik.

€400/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Veternik.

 

Kodi V29

►Lokacioni:Banesa gjendet ne Kompleksin Riera (Banesat e Lesnes) perballe Spitalit Amerikan ne Veternik

Renditja

Sallon me kuzhinë

2 Dhoma gjumi

►Koridor të madh

Banjo

Banjo

Sipërfaqja: 87m2

Kati 6

►Info shtesë: Ngrohje me rrymë, Lift. Banesa është e pa mobiluar( vetëm kuzhina e montuar).

►Qmimi:300 euro për familje, 400 Per zyre. Dhe 1 qira depozit.

 

Kontakti      :049117118

Viber           :+38349117118

WhatsApp  :+38349117118

http://agjensionidemiri.com/

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin