Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë me qira në Kodren e trimave

€200/month
  • ID PROP-­v28
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:V28

 

►Renditja:

►Sallon me kuzhine,banjo dhe 3 ballkona

►2 Dhome gjumi

►Kati 3

►Lokacioni:Kodra e Trimave, rruga ”Vellezrit Fazliu”

 

►Çmimi:200 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin