Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

V16 Shitet shtepia ne Veternik | Lagjen Qendresa

€195 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 4
  • Living Area 250
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Shitet shtepia ne Veternik “Lagjen Qendresa”

►Kodi: V16

Parcela ka 3.9ari
Shtepia ka 250m2
Kati i pare: Sallon , kuzhine , dhome e gjumit , banjo
Kati i dyte: 3 dhoma gjumit , garderobe , banjo , ballkon .
Kati i trete : Hapesire e pa renovuar
Shtepia eshte me leje dhe edhe e banushme , dhe gjindet afer Bau Market 500m, Grandstore 700m, Merdian 600m .
Shtepia eshte e mobiluar dhe gjendet ne “Lagjen Qendresa” posedon gjith infrastrukturen

►Çmimi : 195 000€ , mundesi ndrrimi me banesa

► Kontakt :
+383 45 117 118
+383 44 117 118
+383 49 117 118
Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin