Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Garsonjere me qera në Ulpianë. U95

€230/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Garsonjere

Pershkrimi i Prones

Garsonjere me qera në Ulpianë.

 

►Kodi:U95

►Lokacioni:Ulpianë, mbrapa AAK-së

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, dhe një depo

►Ngrohje me Termokos.

►Kati 2, me lift

►Siperfaqja:34m²

►Info shtesë:E pershtatshme për zyre.

►Çmimi:230€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 

[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin