Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

Shitet Shtëpia në Ulpianë

€259 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Shitet Shtëpia në Ulpianë

 

►Kodi:U129

►Lokacioni:Ulpianë, Rr.Vojo Koshi Nr6 dhe Nr8, në mes bllokut C3 dhe C4.

►Renditja:

►Kati 1- Sallon, Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, Shpajz, Paradhomë, Banjo, Ballkon.

►Kati Përdhesë, Lokali, Banjo.

►Ngrohje me Termokos.

►Siperfaqja:Shtëpia 130m², Lokali 55m² (Gjithsej 185m²)

►Oborr hapsirë  prej 1 ari(100m²)

►Info shtesë: Posedon Bunar  me thellësi 25m,

►Çmimi:1400€/m² (259,000€)

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

F.M

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin