Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Banesë me qira te Simfonia

€200/month
  • ID PROP-­u117
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:U117

 

Renditja:

Sallon,kuzhine,banjo dhe ballkon

1 dhome gjumi

Kati 3

Lokacioni:Ulpian, tek restaurant simfonia

E përshtatshme per familjar

E lire nga data 1 nentor

 

Qmimi:200E + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin