Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë(Zyre) me qira në Ulpian

€350/month
  • ID PROP-­u114
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa, Zyre

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:U114

 

Renditja:

►2 Dhoma pune (që mund të shfrytzohen edhe si dhoma gjumi), banjo dhe ballkon

►Gjithsej 60m2

Kati 1 me pamje ne te dy anet e rruges

Lokacioni:Tek Barnatore Rexall

Banesa mund të shfrytzohet per zyre, por edhe per banim 

 

Çmimi:350 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin