Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

U106 Garsonjere (Zyre) me qira në Ulpian.

€350/month
  • ID PROP-­U106
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Plot Size 15
  • Lloji prones: Garsonjere, Zyre

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:U106

 

Garsonjera është e mobiluar per një person por mund te leshohet edhe per zyre.

Kati 1.

►Garsonjera posedon një krevat, një kuzhine të improvizuar dhe banjo .

 

Sipërfaqja:15m² 

Çmimi: 350€ per muaj + depoziti

►Lokacioni:Prapa AAK, rruga Selami Pulaha.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin