Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Troje për shitje në Prugoc , afer Lumit LLapi

€950
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Troje për shitje në Prugoc , afer Lumit LLapi
📍Pugoc afer Lumit Llapi
👣 10km nga Prishtina .
🔥 1300 euro/ari trojet afer lumit (37 ari)
🔥 950 euro/ari trojet mbrapa .(40 ari)
📌 https://www.google.com/maps/dir//42.7542662,21.1330956/@42.7527793,21.1328235,727m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0
 
 

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118  Viber & Whatsapp

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin