Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Lëshohet banesa me qera 3+1 në Tophane afër komunes

€480/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet banesa me qera 3+1 në Tophane afër komunes

Kodi:T37

►Lokacioni: Tophane, afër komunës.

Renditja:

Sallon me kuzhinë

►3Dhomë gjumi 

►2Banjo

►Ballkon

►Ngrohje me rrymë

►Kati 7, me lift

Siperfaqja:100m² dhe ballkoni është 20m²

►Info shtesë: Preferohen të huaj, dhe periudhë më të gjatë.

Çmimi:480€+depozit.

 

 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 

[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin