Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Lëshohet Banesa me qira në Tophane

€300/month
  • ID PROP-­T36
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 95
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi I shpalljes:T36

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhomë gjumi

►Komplet e mobiluar

►Kati 6 me lift

►Sipërfaqja: 95m²

►Lokacioni:Lagjen Tophane

 

►Çmimi: 300E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin