Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image

T34 Shitet Banesë në Tophane.

€1 100
  • ID PROP-­t34
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 86
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:T34

 

Renditja:

 

►Sallon, kuzhine,banjo WC dhe ballkon

► 2 dhoma gjumi

►Nxemje qendrore 24H

►Parking privat

►Kati 6

►Sipërfaqja:86m²

►Lokacioni:Ne rrugen e lokaleve te elektricistave, tek Durguti

►Banesa nuk ka flet poseduese, porse eshte ne rregull gjithqka me ligj

►E ndertuara para 7 vite.

 

►Çmimi:1100E per m2

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin