Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

T2 Banese me qira ne Tophane

€400/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Tophane tek Teleperfomanca

►Kodi:T2

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 3 me lift
►Lirohet me daten 01.11.2020

►Çmimi:400€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin