Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Super Banesë në Lagjen Kalabria.

€95 000
  • ID PROP-­K62
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 103
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

K62 Super Banesë n Lagjen Kalabria .

Banesa gjendet tek Banesat e Lesnes

►Kodi:K62

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhinë
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Termokos

►Kati 6 me lift

Banesa posedon parking dhe eshte objekt i ri.

►Sipërfaqja:103m²

►Çmimi:95.000€

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
F.M

Veçori tjera

Kontakto Agjentin