Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Super banesë me qira te Hotel Sirius | Q241

€450/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 75
  • Living Area 75
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Super banesë me qira te Hotel Sirius | Q241

►Kodi: Q241

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhine dhe Trapezari
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Koridor
►Teresisht e renovuar dhe mobiluar , mobile dhe kuzhine te kualitetit te larte, e ngjyrosur ne stil modern që te keni nje ambient komod.
►Lokacioni : “Rruga Agim Ramadani afer Hotel Sirius”

►Siperfaqe: 75m2

►Çmimi: 450 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin