Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image image

Super banesë me qira ne Aktasht | Q243

€499/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 93
  • Living Area 93
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking Garazh

Pershkrimi i Prones

Super banesë me qira ne Aktasht | Q243

►Kodi: Q243
►Renditja:
►Sallon
►Kuzhine
►2 Dhoma gjumi
►2 banjo
►Ballkon
►Koridor
►Shpajz
►Klime
►Ngrohje qendrore
►Parking nentokesor(Garazh)
►Kati 11 me dy lifta
►Pamje te bukur nga qendra
►Siperfaqe: 93 m2
►Banesa gjendet ne Aktash ne objektin Prishtina Star te ndertuar nga Konak Invest, ne qender te Prishtines.
►E pershtatshme per Nderkombetar

►Çmimi: 499 € +depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin