Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Super banes me qira ne Arberi (A74)

€500/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Super banes me qera ne Arberi (A74)

►Kodi: A74

►Renditja :

►Dhome dite me kuzhine dhe  tryeze

►2 dhoma gjumi

►Banjo, wc, shpajz

►Ballkon, e orientuar nga Lindja

►Lokacioni ne Dragodan-Arberia, mbi Fresco

►Siperfaqe: 89 m2

►Çmimi: 500 € + depozit i pa diskutushem

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin