Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Shitet toka rruga graqanic livagj PAS QAGLLAVICES

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Shitet toka pas çagllavicës, te qyteti antik ulpiana.
Rruga Graçanicë, livagj.

►Kodi:V3

Janë tre troje përskaj rrugës, dhe 2 tjerë më thellë:

►Parcela 3 eshte 8 mij euro

►Parcela 2 eshte7500 euro

►Parcela 1 eshte 7500 euro

Kontakt

045 117 118 viber
049 224 563 viber & WhatsApp
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Veçori tjera

Kontakto Agjentin