Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

NR:1 Shitet toka në lagjen Qendresa

€23 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Shitet toka në lagjen Qendresa prapa Grand Stores & Bau Marketit

►Adresa: Lagjja qendresa, prapa Grand Store dhe Bau Market

►Kodi:1

►Sip: 8 ari
►Lokacioni: https://goo.gl/maps/EsrRh4ZFSd72
►Çmimi: 23 mij euro për ari

Kontakt

045 117 118
[email protected]
www.AgjensioniDemiri.com
www.facebook.com/AgjensioniDemiri Pelqejeni faqën për të ndjekur risitë

Veçori tjera

Kontakto Agjentin