Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Shitet shtepia me 2 ari ne lagjen e Muhaxherve |Q244

€155 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

SHITET SHTEPIA ME 2 ARI NE LAGJE MUHAXHERVE |Q244
 
►Kodi: Q244
 
►Shtepia gjendet afer kulles se muhaxherve
►Pranon edhe kompenzim banes ne lagjen muhaxherve
►Dokumentacion i rregullt me Flete Poseduese
 
►Çmimi: 155 000 € me pages cash
►Çmimi: 175 000 € me kompenzim banesë
 
Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 45 117 118 Viber & Whatsapp
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin