Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

 Shitet Parcella në Lagjën Medikusi Emshirë |K79

€22 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Shitet Parcella 500m2 në Lagjën Medikusi Kalabri-Emshirë | K79

Parcella gjendët në pozitë shum të mirë

Tokë e klasit të parë, e rrethuar prej rrugës së lagjës,

Poashtu kapur me rrugën A, katërkorsish e cila është në ndërtim e sipër.(ish lumi PRISHTEVKA).

►Çmimi: 22,000 (njëzet e dy mijë/Ari)€

Kontakt

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

+383 45 117 118  Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin