Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Shitet banesa ne Ulpiane (U96)

€78 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

#Shitet banesa ne Ulpiane (U96)

►Kodi: U96

►Renditja:

►Sallon

►Kuzhine dhe hapesir per Trapezari

►Dhome gjumi

►Banjo dhe ballkon

►Koridor

►Kati 2 pa lift

►E renovuar teresisht

►Banesa gjendet afer restorant Moxarti

►Çmimi: 78 000 €

►Siperfaqe: 58 m²  Neto. Me Flete poseduese

►Çmimi: Sipas Marreveshjes

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin