Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Shitet garsonjere ne kompleksin Prishtina e re(LS50)

€31 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa, Garsonjere

Pershkrimi i Prones

Shitet garsonjere ne kompleksin Prishtina e re(LS50)

►Kodi: LS50

►Siperfaqja: 46 m2

►Banesa eshte ne katin 3  dhe ka dy lifta, parking rrugor, park gjelbrues

►Banesa eshte ne fazen e fundit te perfundimit. Para-kontrata behet te noteri

►Lokacioni: Lagje Spitalit ne komplektin Prishtina e re

►Çmimi: 31 000 €

Kontakt

044 117 118

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin